Biuro Rachunkowe Accounting services Agnieszka Zarańska ul. Poborzańska 43a/19 p.IV, 03-368 Warszawa, +48 666 830 631
Zobacz stronę na Facebook
glowna_slogan

O mnie

Szanowni Państwo, szukając firmy, której chcecie powierzyć obsługę księgową i reprezentowanie Państwa działalności przed organami Państwowymi chcecie mieć pewność, że Wasz wybór zapewni Wam bezpieczeństwo, terminowość i spokojny sen. Zapewniam, że po zapoznaniu się z moimi kompetencjami, Państwa wybór stanie się prostszy.

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Zarańska i jestem certyfikowaną księgową z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości i spraw kadrowo-płacowych.
W swojej pracy opieram się na bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego i Ustawy o Rachunkowości oraz wiedzy praktycznej, dzięki której potrafię przewidzieć i rozwiązać wszystkie komplikacje jeszcze przed ich nastąpieniem.

Wykształcenie:

Szukając usług księgowych potrzebujecie Państwo osoby, która „zna się na rzeczy”. Wymaga to starannego wykształcenia na renomowanych uczelniach i stałego dążenia do poszerzania swojej wiedzy.

Doświadczenie zawodowe:

Wiedza jest podstawą, ale to praktyka i doświadczenie sprawiają, że mogę Państwu zagwarantować usługi najwyższej jakości. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe prezentuje się następująco:

Kursy:

Praca w księgowości wymaga nieustannego doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji. Wiem, że aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie muszę zawsze być o krok przed konkurencją. Dowodem tego są odbyte przeze mnie kursy:

Umiejętności

W prowadzonej przeze mnie działalności bardzo ważne jest pozostawanie na bieżąco nie tylko z nowymi przepisami i obostrzeniami ale także wychodzenie naprzeciw nowoczesnym technologiom, które zapewniają sprawniejsze realizacje celów oraz uporządkowanie i szybki dostęp do wszelkich danych. W pracy posługuję się takim oprogramowaniem jak: Symfonia, Comarch OPT!MA, InsERT, Płatnik, Pakiet MS Office, Technologie internetowe.